Powoli zbliżamy się do końca lata. Mija z wolna czas urlopów i większość z Was powróci do codziennych obowiązków. My natomiast ciągle pracujemy nad wprowadzaniem kolejnych produktów i rozwiązań, dzięki którym dostęp do oferowanych usług będzie łatwiejszy. Już teraz możecie Państwo korzystać z portalu oferującego ubezpieczenia, a dostęp do takowego przesyłamy Państwu na adres e-mail. 

Żyjemy w czasach, kiedy to poza jakością świadczonych usług liczy się dla nas wygoda i szybka dostępność do produktów. Już niebawem wprowadzimy możliwość korzystania i nabywania usług finansowych za pośrednictwem naszej storny, a będzie to dostęp do w zasadzie wszystkich produktów finansowych. Łatwo, szybko, bez wychodzenia z domu.

To co będziemy oferować poprzez stronę to jedno, natomiast obsługa i produkty oferowane poprzez naszych doradców stanowią dla nas w dalszym ciągu najwyższą wartość. Chcąc obsługiwać naszych klientów kompletnie, uzupełniamy już teraz ofertę o możliwość zakładania kont osobistych, jak i firmowych za naszym pośrednictwem. 

 

Podsumowując. Już teraz za naszym pośrednictwem uzyskacie Państwo dostęp do:

- najlepszych kredytów dla domu jak i firmy

- najlepszych pożyczek pozabankowych

- ubezpieczeń 

- kont osobistych oraz fimowych (NOWOŚĆ)

- obsługi w oddziale lub pod wskazanym adresem naszych doradców

- fachową i BEZPŁATNĄ obsługę

- możliwość składania wniosków on-line ( już wkrótce)

ZAPRASZAMY